Wieńce pogrzebowe
Wieńce pogrzebowe

Wieńce pogrzebowe

Wieniec pogrzebowy to jedna z kompozycji kwiatowych najczęściej spotykanych na pogrzebie. Na jego zamówienie decydują się głównie osoby najbliższe zmarłemu – z rodziny lub przyjaciół - lub też oficjalne delegacje instytucjonalne. Nie jest to jednak regułą, bo wieniec pogrzebowy może złożyć każdy, kto ma w sercu takie pragnienie.

Koszty wieńca pogrzebowego zależą od wielu czynników – między innymi od rodzaju, ilości, kwiatów oraz innych elementów, które zostaną użyte do budowy wieńca. Wykonuje się je w różnych formach i na różnych podkładach, a do ich stworzenia mogą zostać użyte zarówno kwiaty żywe, jak i – jeśli Klient sobie tego życzy – sztuczne. Wieńce zostają najczęściej ozdobione odpowiednimi szarfami, na których znajduje się dedykacja wieńca oraz informacja o ofiarodawcy.

Wieńce pogrzebowe
Wieńce Fordon

Wieńce Fordon

W Kwiaciarni Fordońskiej zawsze pomagamy naszym Klientom dobrać odpowiednie kwiaty oraz pozostałe materiały, z których nasi doświadczeni floryści tworzą wieńce pogrzebowe. Dowozimy je z Fordonu na każdy z cmentarzy w Bydgoszczy i okolicach.

Napisy na szarfach, którymi dekorujemy wieńce, Kwiaciarnia Fordońska tworzy odręcznie – wychodzimy bowiem z założenia, że pozwala to jeszcze bardziej spersonalizować ten szczególny dar – jeden z ostatnich, jaki otrzymuje osoba zmarła.

Powrót do góry

Z przyjemnością zrealizował: Brainbox


kwiaciarniafordonska.pl wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów i innych zawartych na stronach kwiaciarniafordonska.pl w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora jest zabronione.