Wiązanki pogrzebowe
Wiązanki pogrzebowe

Wiązanki pogrzebowe

Kwiaty, przy całej swojej piękności, są symbolem nie tylko uczuć, ale także życia: pięknego, ale kruchego i ulotnego. Ta ich metaforyczna wartość oraz symbolika sprawia, że kwiaty towarzyszą od zawsze uroczystościom żałobnym. Wiązanki pogrzebowe to mniejsze i lżejsze kompozycje florystyczne. Niezależnie jednak od ich wielkości - każda z tego typu aranżacji wyrażać ma uczucia względem osoby zmarłej oraz wobec jej rodziny.

Róże, chryzantemy, lilie, kalie… to tylko niektóre przykłady kwiatów, jakie mogą zostać użyte do stworzenia wiązanki pogrzebowej. Kwiaciarnia w Fordonie służy każdemu z Klientów swoim doświadczeniem oraz wiedzą w ułożeniu takiej wiązanki, jaka będzie najwłaściwsza na tę szczególną okazję ostatniego pożegnania.

Wiązanki Fordon
wiązanki pogrzebowe

Wiązanki Fordon

W zależności od Państwa życzeń – wiązanka może zostać udekorowana dodatkowymi elementami, jak np. wstążka. Oddajemy w Państwa ręce najpiękniejsze kwiaty – dlatego myślimy o zachowaniu ich piękna nawet wtedy, gdy opuszczają naszą kwiaciarnię i wyruszają w świat, aby spełnić swoją misję. Dlatego też w trosce o trwałość kwiatów oraz o naszą planetę – wiązanki w Kwiaciarni Fordońskiej nie są zabezpieczane celofanem.

Zapraszamy do odwiedzenia Kwiaciarni Fordońskiej – to miejsce, w którym oprócz pięknych roślin, oczekuje także na Państwa empatia i życzliwość!

Powrót do góry

Z przyjemnością zrealizował: Brainbox


kwiaciarniafordonska.pl wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów i innych zawartych na stronach kwiaciarniafordonska.pl w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora jest zabronione.