Kwiaty doniczkowe
Kwiaty doniczkowe

Kwiaty doniczkowe

Podarunek z roślin doniczkowych jest idealny na każdą okazję. Kwiaciarnia Fordońska ma w swoim asortymencie wiele kwiatów oraz innych roślin w doniczkach, które nie tylko cieszą oczy, ale także pełnią pożyteczną funkcję poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach zamkniętych.

Oferujemy najrozmaitsze gatunki roślin doniczkowych. Dzięki zróżnicowanym gabarytom nadają się one zarówno do niewielkich, jak i dużych przestrzeni. Ich obecność w mieszkaniu, na balkonie, tarasie czy werandzie docenią tak miłośnicy kwiatów, jak i ci, którzy stykają się z nimi okazjonalnie.

Pracownicy Kwiaciarni Fordońskiej służą fachowym doradztwem: każda osoba, wraz z kwiatem doniczkowym, otrzymuje też porady dotyczące jego pielęgnacji. Takie kompleksowe podejście gwarantuje długą żywotność roślin.

Powrót do góry

Z przyjemnością zrealizował: Brainbox


kwiaciarniafordonska.pl wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów i innych zawartych na stronach kwiaciarniafordonska.pl w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora jest zabronione.