Dekoracje ślubne
Dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne

sala, kościół, samochód

Kwiaty towarzyszą nam przez całe życie. Niezależnie od charakteru uroczystości, aranżacja kwiatowa zawsze tworzona jest zgodnie z życzeniami Klienta.

Staramy się być na bieżąco z tym, co najlepsze w branży florystycznej. Dlatego łączymy pomysły i trendy, aby uczynić każdą uroczystość ślubną wyjątkową i niezapomnianą.

Wybór dekoracji kwiatowych na ślub dokonywany jest w harmonii z architekturą kościoła czy innego miejsca ceremonialnego oraz sali weselnej. Kwiaty zostają ułożone w kompozycje, które najlepiej korespondować będą z przestrzenią, w której odbywa się uroczystość, podkreślając ogólny charakter obiektu, jego styl architektoniczny oraz grę światła.

Kwiaciarnia Fordońska w Bydgoszczy dysponuje własnymi artykułami dekoracyjnymi: szkłem oraz lampionami, które można wypożyczyć. Tworzymy nietuzinkowe i oryginalne kompozycje kwiatowe – takie, jak ścianki ze sztucznych lub żywych kwiatów.

Przygotowujemy także dekoracje samochodu, którym porusza się Młoda Para oraz reszta orszaku weselnego.

Dekoracje ślubne, które tworzymy w naszej kwiaciarni w Fordonie, dopasowane są każdorazowo do charakteru uroczystości, motywów tematycznych ceremonii (jeśli takie występują), a także do możliwości finansowych Nowożeńców.

Dowozimy na terenie Fordonu – zapraszamy do kontaktu: 696 902 441
Powrót do góry

Z przyjemnością zrealizował: Brainbox


kwiaciarniafordonska.pl wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów i innych zawartych na stronach kwiaciarniafordonska.pl w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora jest zabronione.