Akcesoria
Akcesoria

Akcesoria

ziemia, lasy w szkle, flowerboxy, odżywki, porady

Kwiaciarnia Fordońska to miejsce, w którym nasi Klienci mogą nabyć wszystko, co jest związane ze światem kwiatów i roślin.

Tworzymy i sprzedajemy flowerboxy, miniaturowe lasy w szkle, ziemię ogrodniczą, a także odżywki i narzędzia, które są pomocne w dbałości o rośliny.

Równie cenne, w opinii wielu osób, które przekraczają próg naszej kwiaciarni, są też porady, na które mogą liczyć zarówno starsi, jak i młodsi pasjonaci florystyki.

Kwiaciarnia Fordońska bierze udział w akcji "Adoptuj Roślinkę”, której mottem jest: „Nie wyrzucaj - opiekuj się!”

Niektóre rośliny, które w naszej kwiaciarni czekają na swoich właścicieli, przekwita i nie nadaje się już do dalszej sprzedaży. Czasami takie rośliny są przesuszone lub przelane… Więdną i żółkną ich liście, czasami zainfekuje je jakiś szkodnik, i taka roślina musi być odizolowana od pozostałych. Tylko nieliczne kwiaciarnie poddają takie rośliny leczeniu. Większość roślin o których mowa ląduje w koszu na śmieci, bo tak jest łatwiej, wygodniej, szybciej...

Kwiaciarnia Fordońska mówi: STOP! Dość wyrzucania! Szukamy domów dla roślinek wycofanych ze sprzedaży. Zapraszamy do nas – na ulicę Kleeberga 2 w Bydgoszczy - wszystkich chętnych, a zwłaszcza najmłodszych: żłobki, szkoły, przedszkola. Oferujemy Państwu roślinki do adopcji. W ich imieniu wdzięczni będziemy za każdy kawałek parapetu.. Oddamy je całkowicie za darmo, ale tylko w dobre i odpowiedzialne ręce. Przekazujemy jedną roślinkę na jedną osobę, grupę lub klasę.

Zapraszamy, aby przyjść, wybrać roślinkę i pobudzić ją do życia na nowo! Na miejscu gwarantujemy darmową poradę dotyczącą jej pielęgnacji.

Wierzymy, że takie działania przynoszą efekty. Dlatego zachęcamy, aby tymi właśnie efektami pochwalić się publicznie. Zapraszamy, aby wysłać nam zdjęcie ‘przed i po’ – w zamian otrzymując od nas certyfikat mistrza pielęgnacji.

Powrót do góry

Z przyjemnością zrealizował: Brainbox


kwiaciarniafordonska.pl wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów i innych zawartych na stronach kwiaciarniafordonska.pl w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora jest zabronione.